? מי אנחנו 

IMG_3358_S.jpg

קבוצה של כ 170 פעילות ופעילים בהתנדבות מלאה (ראו כאן), חברי מרצ ותיקים וחדשים, בוגרי תנועת המחאה, פעילים חברתיים וראשי סניפים גדולים. נשים וגברים שמאמינים שיש דרך לחדש את מרצ, להרחיב את פעילות השטח שלנו וכך להגדיל משמעותית את מספר התומכים שלנו. 
אנחנו  משתפים פעולה בפעילות שטח כמעט שנתיים מאז תחילת המחאה ורק עכשיו החלטנו להתארגן על מנת להוות כח שמוביל שינוי מבני בתוך מרצ.
 

אנחנו מאמינים שאפשר להפוך את מרצ לבית מתאים שיקדם את ערכי תנועת המחאה ולמנוע נטישה של פעילים רבים שהתגייסו להצלת מרצ לפני הבחירות האחרונות ע"י קידום פעילות שטח משמעותית בסניפים בכל רחבי הארץ. 

מצד אחד מברכים על פעילות הנציגים שלנו בממשלה ובסיעה, ומצד שני מבינים כי פעילות זו אינה מספיקה להגדלת כוחה של המפלגה. לשם הגדלת מספר חברי המפלגה, ומכאן גם מספר המצביעים נדרשת נוכחות משמעותית בשטח  ביוזמת המפלגה. כיום, רוב פעילות השטח קיימת בעיקר בזכות יוזמה של פעילות ופעילים מקומיים מהקבוצה שלנו. אנחנו נקדם הקמת סיירת דיגיטלית של מרצ בשטח כל הזמן ולא רק לפני קמפיין בחירות 

נוכחנו לדעת שפעילות בשטח בהפגנות ובגשרים ובכל מקום היא שמביאה תוצאות. לאחר שהכרנו בכוחנו והצלחנו בזכותו, אנחנו לא יכולים לחזור לאחור ולמסור את הכח הזה למנגנון מיושן . אנחנו חושבים שהשפעה ישירה ודמוקרטית של הפעילים על המפלגה היא הדרך היחידה לשמור על מרצ.

 שינוי זה לא יהיה קל, בעיקר בגלל התנגשות עם מוקדי הכח במפלגה שיעשו הכל כדי לשמור על כוחם, באמצעות מפקד המשמר את אותם חברים ותיקים ומוכרים ולא  כזה הפונה לרענון והרחבת שורות המפלגה.  ​אנחנו רוצים להפוך את מרצ לבית טוב יותר, פתוח יותר להצטרפות ושקוף יותר לכולם. בשביל זה אנחנו צריכים שכולכם תתפקדו, תשפיעו ותבחרו בסוכני השינוי שלכם.
אם נצליח לשנות את הרכב הועידה נוכל לשדרג את מרצ ולהפוך אותה לבית הערכי, החזק, והמלהיב כמו שתמיד רצינו.  אם תירשמו לקבוצה שלנו ותתפקדו למרצ אין זו אגדה 📢

ניתן להצטרף לקבוצה תוך שמירה על פרטיותכם.ן  ובלי להופיע באתר שלנו 😊