IMG-20200403-WA0041.jpg

אם תתפקדו אין זו אגדה !

איזה כיף שבאתן ובאתם לבקר אותנו, הגעתם למקום שממנו יתחיל השינוי בתוך מפלגת מרצ. ✔

אנחנו קש"ב: קבוצת שינוי במרצ. אנחנו כאן כדי להקשיב לכם.ן  וביחד איתכם.ן  לבנות מפלגה קצת אחרת. רובנו שואפים להיות חלק מקבוצה משמעותית שפועלת על בסיס הערכים המשותפים שלנו אשר שמים את האדם במרכז. 

החזון שלנו

להפוך את מרצ למפלגה גדולה ואטרקטיבית לכל המגזרים, מפלגה שמנוהלת בשיטות מודרניות ושקופות שבוחריה מצביעים לה מתוך גאוות יחידה ערכית ולא בגלל קמפיין "הצילו" או בגלל המלצה של יאיר (לפיד לא גולן ...)  מפלגה שמקשיבה לחבריה והם יכולים להשפיע על דרכה ולהיות מעורבים באמצעים דיגיטליים. מפלגה שאנשי המחאה ימצאו בה בית ערכי. רק אם נשלב כוחות ונתעלה מעל אינטרסים נוכל להפוך את המפלגה הזו למפלגה תוססת בעלת נוכחות בשטח 📢 
 

 📃בואו נתחיל בשאלון היכרות קצר

  • האם את מזדהה עם ערכי השמאל כפי שבאים לידי ביטוי במצע מרצ: האדם במרכז, סולידריות חברתית, שוויון זכויות, חירות הפרט, שאיפה לשלום ומעל הכל חברה ומפלגה דמוקרטית ?

  •  האם את תומכת בשקיפות מלאה של מוסדות מרצ, ובהשפעה ישירה של חברי המפלגה על עמדות המפלגה ונבחריה ? 

  •  האם את חושבת שלמרות ההצלחה היחסית בבחירות, מרצ עדיין מתנהלת כמועדון סגור של המחנות השולטים במפלגה ?

  אם ענית בחיוב אז מקומך איתנו 🤞

  • האם אתם מרוצים מהפעילות של סניפי מרצ ברחבי הארץ ? 

  • האם אתם חשים שיש לכם נגישות מלאה ליועצים של כל חברי הכנסת והשרים ?

  • האם אתם מרוצים מאופן בחירת הרשימה לכנסת והשריונים שנעשו בשלוש מערכות הבחירות האחרונות ? 

 אם עניתם בשלילה אז נשמח אם תצטרפו אלינו כדי להגשים את החלום המשותף שלנו 🙌

 ? מי אנחנו 

קבוצה של  כ 170 פעילות ופעילים בהתנדבות מלאה, חברי מרצ ותיקים וחדשים, בוגרי תנועת המחאה ופעילים חברתיים. פעילים שמאמינים שיש דרך לחדש את המפלגה שלנו, להרחיב את פעילות השטח שלנו וכך גם להגדיל את מספר התומכים שלנו.
אנחנו כבר משתפים פעולה בפעילות שטח כמעט שנתיים מאז תחילת המחאה נגד הממשלה הקודמת ורק עתה החלטנו להתארגן. אנחנו לא מקדמים אף מחנה או מועמד במפלגה. אנחנו מקדמים את הצורך בשינוי דרמטי בהתנהלות המפלגה ומוסדותיה. אנחנו מאמינים שמרצ הינה בית מתאים לקדם את ערכי תנועת המחאה ולמנף את ערכי השמאל לכח פוליטי משמעותי. אנחנו לא נגד מחנות פנימיים במפלגה אבל נגד מחנאות שגורמת נזק למרצ ומונעת להגדיל את מרצ המאוחדת.

 ? מה המצב עכשיו 

השלב השני במפקד למרצ הסתיים והמחנות השולטים כבר מגייסים את תומכיהם לפי הרשימות הקיימות שברשותם,  למחנות החזקים ישנם בעלי תפקידים בשכר על מנת לשכנע מצביעים. מצב זה מעודד מפקדי ארגזים שבהם חלק מבעלי הכח במפלגה מפעילים קבלני קולות כדי לצרף מתפקדים שבינם לבין ערכי השמאל אין דבר וחצי דבר. לדעתנו למחנה הגדול במפלגה אין שום עניין בשינויים במנגנון המפלגה אלא רק בשימור כוחו ומניעת רפורמות מבניות.


  איך תוכלו לעזור לנו לשנות את מרצ ?

לנו יש רק את התמיכה שלכם, אם מאות ואלפי תומכים יצטרפו אלינו, ירשמו באתר שלנו ויתפקדו (ישירות באתר מרצ) נוכל להוות כח משמעותי שיעצב את דמות המפלגה בשנים הקרובות. לכן אנחנו מבקשים ממך להירשם באתר שלנו, להתפקד למפלגה ולבקש גם מכל בני המשפחה והחברים ששותפים לערכי הסולידריות לעשות זאת. בנוסף נשמח מאוד שאת.ה תתמודד.י על תפקיד של ציר ועידת מרצ ואז נוכל לתמוך בך ולמנף את כוחנו בגוף הריבון של המפלגה.

מדוע אנחנו מבקשים מכם להירשם באתר ?

הדרך היחידה שבה נוכל להוות כח משמעותי במפלגה הוא אם נהיה מאורגנים על בסיס אג'נדת השינוי, כך בעלי הכח במפלגה יתחשבו בעמדותינו. בנוסף נוכל לתאם בינינו ולקדם  מועמדים חדשים וקיימים לתפקיד ציר בוועידה  בעלי רקע מוכח בעשייה ותמיכה ברפורמה שאנחנו מתכננים במפלגה. אנחנו מתחייבים שהרשימה תשמש לצורך יצירת קשר מטעם הקבוצה בלבד ורק חברים שירצו בכך שמם יופיע בפורומים של מרצ.

 אני כבר שייכת למחנה אידיאולוגי מסויים או תומכת בח"כ מסויימ.ת , מדוע שאני אצטרף אליכם ?

כפי שציינו אנחנו לא בעד ולא נגד אף מחנה או מועמד, אנחנו בעד רפורמה בהתנהלות המפלגה ולכן גם אם אתה התפקדת דרך ח"כ מסויים ואתה עדיין תומך בצורך לבצע רפורמת עומק במנגנון המפלגה אז מקומך איתנו. אם אתה מרוצה מהתנהלות מנגנון המפלגה  אז כל שנותר לנו   זה רק לקנא בך 🤦‍♀️

 אנחנו האנשים להם חיכינו, אף אחד אחר לא יעשה את העבודה בשבילנו.